15 June, 2011

biało zielone




Jeśli dobrze pamiętam, to było w maju.

06 June, 2011

K


Dla odmiany kolorowo. Dziękuję za cierpliwość modelce : )

28 May, 2011

14 May, 2011

08 May, 2011

brum


Przez ostatni tydzień dowiedziałem się więcej o samochodach, silnikach, częściach zamiennych i innych takich... niż w ogóle dptychczas.

07 May, 2011

M

Przychylam się do zdania, iż najtrudniej fotografuje się bliskich. To se ne da.

21 April, 2011

:D


Hmm, pierwszy kwadrat, pierwszy slajd... wiosnaaa! :)

19 April, 2011

Catedrales






...a w zasadzie "Playa de Las Catedrales". Jedno z najpiękniejszych miejsc jakie fotografowałem.

14 April, 2011

07 April, 2011

yatta!




Gdyby ilość bezpośrednio przekładała się na jakość, jestem pewien, że Japończycy byliby niekwestionowanymi mistrzami fotografii wszelkiego rodzaju.

29 March, 2011

Kurkowa







dziś bez komentarza, bo nie wiem co powiedzieć na to wszystko...

26 March, 2011

17 March, 2011

koniec świata


(na rozluźnienie depresyjnych nastrojów)

15 March, 2011

...


hmm, optymistyczne...

10 March, 2011

Finisterre






są miejsca, z którymi wiążą się tylko dobre wspomnienia. są też takie, z którymi nie tylko.

09 March, 2011

just things




pierwszy chleb z piekarnika, własnego. niestety nie miałem z tym nic wspólnego.

01 March, 2011

Cudillero

Urzekło mnie to miejsce... stąd prawie cała wypstrykana rolka.